Wyświetlanie 1–6 z 56 wyników

AVID S6L-32D

Konsolety z serii Avid Venue od dawna są najbardziej pożądanymi cyfrowymi systemami miksowania dźwięku na świecie. Venue | S6L jest najnowszym produktem z serii. Zyskaj niesłychane możliwości, mając dostęp do ponad 300 kanałów z pełnym processingiem. Pracuj wydajnie i niezawodnie dzięki zaawansowanej konstrukcji silnika. Miksuj szybciej i łatwiej używając nowoczesnych ekranów dotykowych. Pracuj ze znacznie większą ilością wtyczek i śladów w Pro Tools, niż kiedykolwiek wcześniej.

Dreitec Stagebox 48

Stagebox dreitec 48

SL-SUB

SL-SUB i SL-GSUB są takiej samej szerokości jak głośniki GSL8 i GSL12. SL-SUB jest wyposażony w osprzęt do zawieszenia, natomiast SL-GSUB służy tylko do użytku naziemnego.

Q1

Q1 to pasywna 2-drożna kolumna mieszcząca dwa 10-calowe głośniki LF ustawione w układzie dipolarnym i przetwornik 1,3 „HF zamontowany w  toroidalnym systemie kształtowania fal.

Q-SUB

Q-SUB jest aktywną kolumną bas-refleksu wyposażoną w przetwornik 18 „o wysokiej amplitudzie, technologia d & b SenseDrive jest w pełni funkcjonalna, gdy Q-SUB jest zasilany przez wzmacniacz D12.

V7P

Innowacyjna konstrukcja horna, z centralnie montowanym przetwornikiem MF o przekątnej 8 cali zapewnia niezwykłą czułość, wyjątkową wydajność w zakresie wokalu.